Klima Bakım Servisi

izmir Klima Bakım Servisi

Günümüzde klimalar evlerimizde ve iş yerlerimizde aktif olarak kullanılan ürünler haline gelmiştir. Klimalar ısıtma ve soğutma yani iklimlendirme alanında en çok üzerine çalışmalar yapılan elektronik cihazlardır. Aktif olarak kullanılan klimalarınıza Profesyonel klima bakım servisleri tarafından düzenli olarak bakım yapılması gerekmektedir. Bakımları düzenli yapılmayan klimalar hem ısıtma hem soğutma modunda performans vermeyeceği gibi, içerisinde pis hava sürekli olarak bulunduğunuz ortamda dönecektir.

Klima bakımı klimalarınızın sadece temizliği için değil aynı zamanda enerji performansını arttırarak daha az enerji sarfetmesini sağlayacaktır. İçeriği kirlenmiş, mekanik ve plasik aksamları düzenli temizlenmemiş klimalar her zaman daha fazla enerji harcayacak ve yetersiz performans verecektir.

Klima Bakımı Neden Önemli?

İzmir Klima Bakım ve Teknik servisi klimalarınızın markası ve modeli fark etmeksizin tüm klimalarınıza klima bakım hizmeti vermektedir. Ayrıca Klima bakımının faydaları aşağıda listelenmiştir:

 • Klimanın ömrü uzar,
 • Daha Temiz bir hava sağlanır,
 • Hastalıklardan korunursunuz,
 • Daha konforlu bir ortam sağlanır,
 • Elektrik sarfiyatı azalır,
 • Enerji tasarrufu sağlamak için,
 • Oluşabilecek arızaların önüne geçilir,
 • Cihazınız daha verimli çalışır,
 • Mevsimleri daha sorunsuz geçirirsiniz.,


Profesyonel izmir Klima Bakım Servisi

7/24 servis kaydı

Firmamız 7 gün 24 saat çağrı kaydı alarak servis randevusu vermektedir.

Profesyonel ve deneyimli kadro

Eğitimli ve alanında uzman klima servis destek ekibi.

İzmir'in her yerine servis

İzmir Klima Servisi izmir'in her yerine klima servis hizmeti vermektedir. Aliağa ve Çeşme bölgesine servisimiz bulunmamaktadır.

Orijinal Yedek Parça

Klimalarınızda değiştirilen ve onarılan tüm aksamlarda. orijinal yedek parça kullanılmaktadır.

Uygun Fiyatlar

Firmamız tüketicilerine her zaman en düşük klima servis ücretlerini sunmaktadır.

Ödeme kolaylığı

Kredi kartı ile mail order olarak ya da havale yoluyla ödeme kolaylığı.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Klima Bakım Servisi
 • Klima Tamir ve Onarım
 • Klima Gaz Şarjı
 • Klima Arıza Servisi
 • Klima Teknik Destek
 • Orjinal Yedek Parça
 • Bakım Sözleşmeleri

7 / 24 Çağrı Merkezi


Klima Bakımınızı İhmal Etmeyin!

Sağlık problemleri ya da klima kaynaklı oluşabilecek maddi hasarlarla uğraşmamanız için düzenli klima bakımı yaptırmanızı öneriyoruz. Ege Bölge Klima teknik servisi yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile alanında eğitimli teknisyen kadrosuyla klima teknik servis hizmeti vermektedir. Klimanızla ilgili ileride büyük problemler ile karşılaşmamak için Klima bakımınızı mutlaka fiziki bir iş yeri bulunan, vergi levhası bulunan Klima servisi firmalarına yaptırınız.

Firmamız klima bakımının dışında klima arıza servisi olarakta hizmet vermektedir. izmir Klima Arıza Servisi sayfamızı inceleyebilir, klima arızalarınız için de firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Klima Bakım izmir
Klima Temizliği izmir

İzmir Klima Servisi - Klima Bakım Çözümleri

Ege Bölge Klima servisi alanında uzman profesyonel klima teknik servis ekibiyle profesyonel klima teknik servis hizmetlerini İzmir'in tüm noktalarına ulaştırmayı hedeflemiştir. Firmamız müşteri odaklı çalışmalarıyla müşteri memnuniyetini arttırmayı bir ilke haline getirmiştir. Profesyonel kalite yönetimi sistemleri ve CRM sistemleriyle müşterilerinin bakım zamanlarını periyodik olarak hatırlatmaktadır. Klima Bakım Servisimiz yıllardır izmir'in ve Ege bölgesinin bir çok büyük firmasının soğutma sistemlerine bakım sözleşmeleriyle klima bakım hizmeti sağlamaktadır.


Hangi Bölgelere Klima Bakım Hizmeti Veriyoruz?

Firmamız izmir'in tüm merkez bölgelerine klima bakım, klima arıza, klima tamir ve onarım servis hizmeti vermektedir. Bölgelerimiz başlıca; Karşıyaka, Bornova, Çiğli, Narlıdere, Mavişehir, Bozyaka, Hatay, Yeşilyurt, Sarnıç, Eşrefpaşa, Üçyol, Buca, Gaziemir, Narlıdere, Güzelyalı, Göztepe, Karabağlar, Bostanlı, Bayraklı, Gümüşpala, Manavkuyu, Soğukkuyu, Egekent, Fahrettin Altay ve Konaktır.